Logo

ODESZŁA OD NAS OLA...

14 maja tego roku cała nasza społeczność szkolna poniosła niewyobrażalną stratę. Odeszła uczennica klasy 1L - Aleksandra Suska. Jesteśmy głęboko poruszeni jej śmiercią i łączymy się w bólu z rodziną Oli. Ola pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci.

Nauczyciele i pracownicy XV LO im. N. Żmichowskiej

Wspomnienie klasy:
Odeszła nasza koleżanka i przyjaciółka, Ola Suska, niezwykle utalentowana, młoda osoba. Ola miała ogromną chęć do nauki, chciała się rozwijać, była zawsze pomocna i tryskała radością. To, jak wiele jej zawdzięczamy jako klasa 1L, jest nie do opisania. Każdy z nas podziwiał Olę za jej zaangażowanie, nie tylko w naukę, ale też w sprawy koleżeńskie i klasowe, za to, jaką wiedzę posiadała, za to, że chciała się nią dzielić.
Ola wiedziała, co chce robić w życiu, miała określony plan i dążyła do jego zrealizowania. Przykładała się do każdego zadania i pogłębiała swoją wiedzę, kiedy tylko mogła. Wiemy, że Ola osiągnęłaby niesamowicie wiele w swoim życiu i czekałaby ją znakomita przyszłość. Jesteśmy wdzięczni, że spotkaliśmy ją na naszej drodze i mogliśmy spędzić z nią chociaż ten jeden rok. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Uczennice i Uczniowie klasy 1L