Logo

Dnia 9 listopada 2018 r. w ramach obchodów Święta Niepodległości uczniowie klas pierwszych i drugich liceum wzięli udział w grze edukacyjnej „Kobiety Niepodległej”.

Zaangażowanie i wszechstronne zdolności, jakim uczniowie dali wyraz, przygotowując stoiska poszczególnych postaci, zasługują na szczere uznanie i gorące podziękowania.

Zwycięzcom tegorocznej gry: klasom 2A i 2D, które w nagrodę otrzymają bilety do kina, gratulujmy wspaniałego wyniku. Jurorzy jednogłośnie uznali Wasze stoiska za najlepsze.

Na wyróżnienie zasługuje klasa 1L, która również została doceniona przez Jury maksymalną liczbą punktów za stoisko. Na uczniów tej klasy czeka specjalna nagroda – niespodzianka.

Za pomoc w zorganizowaniu obchodów dziękujemy jurorom: pani wicedyrektor Małgorzacie Gronostalskiej, pani prof. Mirosławie Bajszczak i panu prof. Bogdanowi Mojkowskiemu. Podziękowania kierujemy pod adresem wszystkich pracowników szkoły, wychowawców oraz nauczycieli, którzy wspierali uczniów podczas obchodów Święta Niepodległości.